פורום Forum צור קשר Contact קישורים Links מדיה Media תחרויות וארועים Events סדנאות Classes גלריה Gallery אודות Profile ראשי Home
- English
Bookmark and Share
 
 

2012

2011

2010

2009

2008

 
 
אפריל

2016

April
   
   
 

חוברת הדרכה מס' 3  ליצירת פרחי סוכר ראתה אור.  החובל מכילה צילומי צעד אחרת צעד, טריקים, וקיצורי דרך  להכנת 3 פרחים מורכבים ממשפחת השושניים:  שושן צחור, לילי מדורה, ואלסטרומריה. אפשר להשיג את החוברת בסער, ובקרוב במקומות נוספים.

 

 


 

       
 

 

  

 

   
   
 
 
אוקטובר

2015

October
 
 

לוח סדנאות חדש נכנס לתוקף ויתחיל בנובמבר. הלוח הזה מתעדכן מדי פעם בין אם מדובר בתאריכים, בתוכן הסדנאות או במיקום שלהן, ואתם מוזמנים לעקוב אחריו כאן  אם לא מצאתם ברשימה את הסדנה שאתם מחפשים, בדקו בבקשה את רשימת הסדנאות השלמה שמופיעה כאן, ודברו איתי. אז מה מתוכנן לנו? הה

 

 

 

 

סדנת חנוכה

עוגות שמרים

לוקסמבורגלי (מקרון שוויצרי) 

פחזניות

  DSCF5227-1
 

סחלבים מסוכר

ורדים ופרחי מילוי מסוכר

פיסול בלחם

 
 
 

ספטמבר

2015

September

 

ספטמבר היה חודש עמוס ומעניין, אבל בעיקר לא הייתי כאן - אלא בתערוכת איבה  בגרמניה - ראו פירוט בהמשך. אבל קצת לפני התקיימה בבית הספר המתוק של אודליה סדנת תפוח בדבש, בה הכנו עוגת עוקץ הדבורה, שטרודל טירוליאן, טארט טאטן דבש וטימין וגביע מרנג אכיל כולו.

   
     

 תערוכת איבה 2015 
חברתי מוזנה שמשמשת גם כסושף שלי היא פרטנרית מעולה למסעות מעין אלה. ובמשך השבוע שהיינו בגרמניה גם "קפצנו" לשוויצריה התחלנו בפרנקפורט,  ועשינו חתיכת קילומטרז' במכונית דרך שטוטגרט, שאפהאוזן ומפלי הריין, לוצרן, ליכטנשטיין, אוסטריה  ובחזרה לגרמניה והפעם למינכן. 

מוזנה לא כל כך אוהבת את הנהיגה שלי אבל בסך הכל נראה לי ששתינו נהנינו מאד. שתינו חזרנו לחגים שלנו. אני לסוכות והיא לעיד אל אדחא.
לחצו על התמונה לצילומים וסיפורים נוספים.

   
     

 בחודשים אוגוסט ספטמבר חגגנו קצת. מאחר והדירה שרכשנו עדיין בשיפוצים, שכרנו דירת שני חדרים במחיר שערורייתי בפרוייקט האי במרינה בהרצליה. זו העונה החמה ביותר תרתי משמע. אבל בכל זאת חגגנו. די נחמד לקום בבוקר ולראות ים ותרנים של יאכטות (עד שהלחות הורגת אותך). 
מאחר וכל הדברים של ארוזים במחסן עד שנעבור דירה סוף סוף, צריך לאלתר. ועכשיו זו עונת שזיפי השגיב ולא רציתי לוותר על צווצ'גה וויה . אז הסתדרתי עם מחבת. - ומי שהולך לנסות את זה - זכרו לפרק את הידית לפני האפיה

   
     
     
  
 

אוגוסט

2015

August

 

 

 

מקומות  חדשים

 

חברתי אודליה יודס פתחה לפני כחודש את בית הספר לאומנות מתוקה (רח' היצירה 10 ברעננה). המקום מעוצב לעילא כמו שאודליה יודעת. בית הספר מחולק לשתי כיתות - קונדיטוריה וכיתת אמנויות מתוקות כמו בצק סוכר  אייסינג  ועוד.  שיתוף הפעולה הקרוב ביננו יהיה לקראת ראש השנה עם 4 קינוחים מרשימים ולא מסובכים שקראנו לה "סדנת תפוח בדבש",  הסדנה מעשית ותתקיים ב -8 לספטמבר. פרטים  נוספים והרשמה  כאן

 
 
   
 

נעמי שלום האמיצה פתחה באמצע אוגוסט סניף מדהים של  המפעל המשפחתי העוד יותר מדהים שלה לקישוטי עוגה, (ונראתה רעננה לאורך כל הערב למרות שהמזגנים קרסו. אני דוקא התרגשתי לראות את הבן הקטן שלה עומד מחוץ לחנות ליד המסך עם התמונות המתחלפות  ומבשר לכל העובדים ושבים שאלה ההורים שלו. חמוד אחד ! המזגנים כבר תוקנו והמקום מאד מומלץ. כל השוק שם מדהים.

 
       
 

 

   
 

טוצ'קה נפתחה  לפני שנה בפתח תקוה. במקום מאפיית לחמים מדהימה, פטיסרי שלא צריך לנסוע  יותר לפריז בזכותה, ובית קפה חמוד. המקום הזה עושה לי טוב ולא רק בגלל שכל כך טעים שם ואיך לא יהיה טעים אם השף פטיסייר שם הוא לא אחר מאשר עדן אלקובי? אני לא יודעת מה עדן תכנן, אבל זה מה שאני ראיתי בדמיוני כשהוא דפק על דלתי בפעם הראשונה בתחילת 2011. כמה הייתי גאה בו כשצורף לנבחרת ישראל לאליפות העולם בקונדיטוריה.  עלה והצלח  איש צעיר ומוכשר.

 

   
 

טוצ'קה Tuchka Bakery

   
 

באמצע יוני מלאו ליותם 4 שנים. העוגה שהכנתי לו השנה היתה לגמרי לא שגרתית.....שוב.

קודם הוא ביקש אריה, אחר כך נמר, אחר כך שועל שסרבתי להכין בטענה שכבר הכנתי אחד כזה לאבא שלו.
אז הוא אומר סבתא את יודעת איזו חיה הכי משונה? - עטלף. הוא ישן ביום וער בלילה וגם תלוי הפוך. 
כשהצעתי להכין עוגת עטלף הוא עיקם את האף ואמר שהוא לא אוהב עוגות שחורות, אבל שינה את טענו לאחר שטעם את בצק השוקולד של סאטין אייס. זו היתה הוצאה.  

היה די משעשע לראות ילדים קטנים לועסים "עטלפים".

 

Yotam's Birthday Bat cake

 

נובמבר

2014

November

 

 

אחרי כמעט שנה שלא הייתי פעילה בתחום הקולינרי בשל התחייבויות אחרות, אני מתחילה לחזור לעניינים. שתי חוברות פרחי סוכר יצאו לדפוס, ראו בדף החוברות כאן  

גם הסדנאות יתחילו לפעול מחדש ובקרוב. יתעדכן גם לוח הסדנאות.

 


. יש עדיין מקום בסדנת המעמולים שתתקיים ביום שישי ה--26 לדצמבר בשעה 09:00. בסדנה נעשה שימוש באוסף תבניות המעמול שלי, ונעבוד עם מתכונים מסורתיים לבצק ולמלית כולל תערובת התבלינים הסודית, וגם במתכונים חדשים ומסורתיים פחות וצבעוניים יותר. כל זאת בטכניקות עבודה עדכניות שמפשטות את התהליך ומקצרות משמעותית את זמן העבודה.  לכבוד חזרתי לעניינים מחיר הסדנה  120 שח' למשתתף בלבד ומספר המקומות מוגבל.
לפרטים נוספים לחצו על התמונה

 

 

 

 ב-14 וב-23 לדצמבר 2014 יתקיים קורס וורדים ופרחי מילוי האחרון לשנת 2014.
הקורס יתקיים בכפר סבא בשני מפגשים של כ-5 שעות החל מהשעה 16:00

לפרטים נוספים לחצו על התמונה

   DSCF5227-1
 

בינואר 2015 יתקיים בסטודיו טלטלים בנשר שתי סדנאות פרחי סוכר 
סדנת סחלבים תתקיים בימי ג' ה-6 וב-13 לינואר בשעה 16:00, 
ההרשמה מתקיימת ישירות בסטודיו טלטלים.

לפרטים נוספים לחצו על התמונה

  SAM_3339
 

סדנת חבצלות  תתקיים בימי ג' בתאריכים -20 וב-27 לינואר 2015
אף היא בשעה 16:00
 ההרשמה מתקיימת ישירות בסטודיו טלטלים

לפרטים נוספים לחצו על התמונה

 
 

ספטמבר

2013

September

. חודש ספטמבר השנה היה חודש מאד מיוחד עבורי. בנוסף לחגי ישראל  (אותם חגגתי בחו"ל ראו בהמשך) בתחילת ספטמבר חגגתי עם המשפחה וחברים קרובים את יום הולדתי ה-60 שהיה מרגש ביותר. את המסיבה אירגנו בני משפחתי .במשתלה (משתלת ספיר) שהוסיפה הרבה חן ואוירה. וילדי האהובים הכינו "סיפור אגדה" עלי, שכל  התמונות בספר הם עוגות שהכנתי. ובנוסף, אותגרו המוזמנים בתחרות עוגות, בה אמא, אורי ואני שפטנו מה שהיה לגמרי לא פשוט כי כולם השקיעו ממש. .


This September was very exciting. In early September I celebrated with family and close friends my 60th birthday .
The party was held at the nursery which added a lot of charm and atmosphere, and my beloved children "Cooked up" a fairy tale" about me, all the pictures in the book are the cakes I made. On top o that the guests were asked to participate in a cake contest which was beautiful as they all put so much love in it.

 

 לצפיה בצילומי מסיבת יום ההולדת הנפלאים של אחותי הקטנה והמוכשרת איה,  לחצו על התמונהClick the photo to view pictures from the party

 

 

   
  


 לצפיה בסיפור הנפלא "סוד הפרח המכושף"  לחצו על התמונה
Click the photo to view the tale ( texts in Hebrew)

 

 

מיד אחר כך יצאתי למסע חוצה אירופה לבדי. החלטתי מראש לא לתכנן את הטיול לפרטי פרטים ולהשאיר מקום לפעילות ספונטנית. לפעמים זה הצליח ולפעמים פחות אבל בסך הכל היה נפלא. התחלתי את הטיול בקופנהגן (ובדרך לשם קפצתי לבקר חברים בברלין), משם טסתי לבריסל, ובבריסל שכרתי מכונית ונהגתי לגרמניה דרך לוקסמבורג וצרפת. מגרמניה המשכתי לשוויץ שם עשיתי מסע שורשים פרטי וגם לקחתי השתלמות בקונדיטוריה. משוויץ המשכתי לאיטליה לפסטיבל לחם עליז ושמח עם החברים הטובים שלי מגרמניה, איטליה, הונגריה וספרד ואפילו הפתיעו אותי שם במסיבת יום הולדת נוספת. מאיטליה המשכתי ליוון שם ציפתה לי הבת המתוקה שלי והספקנו גם לבקר חברים וגם לשוט לאחד האיים המקסימים שיש. חלק מהצילומים מופיעים בדף שלי בפייסבוק, וכאן תחת "מסעות" יעלה הכל בצורה מסודרת ומפורטת אבל כמו תמיד, לאט לאט.

 Immediately after that I went on a cross- Europe trip all by myself . I decided in advance not to plan  in detail and leave room for spontaneous activity . Sometimes it worked and sometimes less but overall it was great . I started the trip in Copenhagen (and on the way there managed to visit friends in Berlin )/ Then  I flew to Brussels , where I rented a car and drove to Germany via Luxembourg and France. From Germany I continued to Switzerland where I did a very personal roots and memories search, and took a confectionary course . From Switzerland to Italy to participate in a cheerful bread festival where I met with my good friends from Germany , Italy , Hungary and Spain. My Italian friends surprised me with a birthday party there again. My last stop was Greece where my sweet daughter waited for me, and we  had time to visit friends and even sailed to one of the most  beautiful islands there . Some of the photos appear on my page on Facebook , and here under " "Journeys" everything would be neatly and detailed but as always , I will take my time.

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב אחר לוח הסדנאות שמתפרסם כאן

 

 

 

אוגוסט

2013

August

 

 

 
 


ביום רביעי ה-14 לאוגוסט תתקיים שוב סדנת עוגות שמרים בבלק אנד וויט בעפולה  צילומים מסדנה קודמת שהתקיימה בבלק אנד וויט אפשר לראות כאן.

 

 

  ביום חמישי ה-22 וה-29 לאוגוסט בשעה 15:00 יקיים בכפר סבא קורס בן שני מפגשים לעיצוב סחלבים מסוכר. פרטים על הקורס כאן  

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב אחר לוח הסדנאות שמתפרסם כאן

 

 

 

יולי

2013

July

 

 

 
 


הקיץ הגיע וזה הזמן לצאת שוב לסדנאות. יש עדיין מקום בשתי הסדנאות הקרובות סדנת המעמולים תתקיים ביום רביעי ה--10 ליולי בשעה 17:00. זו סדנה מעשית בה נעשה שימוש באוסף תבניות המעמול שלי, ונעבוד עם מתכונים מסורתיים לבצק ולמלית כולל תערובת התבלינים הסודית. כל זאת בטכניקות עבודה עדכניות שמפשטות את התהליך ומקצרות משמעותית את זמן העבודה.  אוסף תבניות המעמול שלי גדל בצורה משמעותית והשבוע שוב נסעתי לעכו ורכשתי עוד כמה דברים מעניינים. צילומים יפורסמו בקרוב.. - סיפור האובססיה הפרטית שלי עם המעמולים מופיע כאן.

 

 

 


ב-18 ליולי תתקיים לראשונה סדנת עיצוב ופיסול בלחםסדנה מעשית בה נלמד להכין בצקים מיוחדים לעיצוב עם קמחים מתאימים שלא משנים את צורתם (כמעט) בזמן האפיה. נעבוד עם חומרי צביעה טבעיים כמו קקאו, פפריקה, כורכום, פטרוזיליה ועוד. נלמד טכניקות עיצוב מיוחדות לחומר הגלם המדהים הזה שנמצא אצל כל אחד בבית. בסדנה נכין קישוט למרכז שולחן שכולל מספר טכניקות שונות ונדגים טכניקות נוספות ככל שירשה הזמן.אתם מוזמנים לראות יצירות בלחם כאן

 
  ב-23 וב-30 ליולי יתקיים קורס בן שני מפגשים בו נלמד להכין 4 שנם שונים של סחלבים מסוכר
פרחים אקזוטיים אלה נפלאים על כל עוגה ולא רק על עוגות חתונה.
לחצו על התמונה לפרטים נוספים.
 

אתם מוזמנים להמשיך ולעקוב אחר לוח הסדנאות שמתפרסם כאן

 

 

 

 

יוני

2013

June

 

 

 

ב-18 ליוני מלאו ליותם שלנו שנתיים. כמה שהזמן עובר מהר. 
את התמונה הזו פרסם מושון אבא של יותם בדף הפייסבוק שלו והטכסט המצורף אליה מרגש מאד מאד..
יותם כבר מדבר משפטים שלמים והוא זה שמנהל את העניינים בבית של "סתא אודית". לכבוד יום הולדתו הכנתי לו עוגה בצורה של הבימבה שלו

 
.

On June 18 Our Yotam turned two years. Time goes by quickly.
This picture was published by Mushon- Yotam's  father on his Facebook page and the text attached to it is very, very moving..
Yotam been speaking in full sentences and he is running things at "Sata Udit's" place. For his birthday I made him a cake in the form of his Bimba

 Photo: ‎ילד יפה שלי,
                  לפני שנתיים כשנולדת לא זכיתי לחגוג ולשתף את הולדתך המוקדמת (מונשם, במשקל קילו, שלושה חודשים לפני הזמן). היום כשאתה בריא ויפה וחכם ומדבר ורץ ומשחק ובעיקר צוחק אני מודה לכל מי שעזר לנו לעבור את התקופה הקשה והנפלאה של שתי השנים הראשונות לחייך. אני אוהב אותך ואתה ממלא את חיי באושר.
                  מזל טוב יותמיקו שלי האהוב.
                  My beautiful boy,
                  Two years ago, when you were born I didn't get to celebrate and share your birth (on mechanical ventilation, only 1kg, three months premature). Today when you're healthy, and beautiful, and smart, and talking, and running, and playing and mainly laughing, I thank everyone who helped us get through this tough and wonderful period of your first two years. I love you and you fill my life with happiness.
                  Happy Birthday my little Yotamiku.‎

 

 

 

מאי

2013

May

 

 

 

 לאחר שההדפסה הראשונה אזלה, אני שמחה לבשר שחוברות ההדרכה להכנת ורדים ופרחי מילוי הודפסה מחדש, והגרסה האחרונה לבקשת הקהל בכריכת ספירלה.

את החברות אפשר להשיג ב:

סער - איזורת התעשיה גרנות מול קיבוץ גן שמואל
יצירות מתוקות - תל מונד
מותק בוטיק סוכר- תל- אביב
גרובשטיין קום - תל אביב
גליה קונדיטוריה - ירושלים
הממלכה המתוקה של נעמה - באר שבע
ובקרוב בחנויות נוספות.
 
 

 

 

אפריל

2013

April

 

 
 הפייסבוק, ה-YTEAM שלי  ואני.

 

FaceBook, myY-Team and me- translation will follow soon

 

 

 

מרץ

2013

March

 

 

 
 

סוף סוף אני שוב מצליחה לעדכן את האתר. אין לי עדיין מספיק זמן לעשות את זה כמו שצריך אבל אתמול חזרתי מנסיעה מדהימה לסיציליה, והנה סיפור המסע. מבטיחה להמשיל לעדכן לאט לאט וגם אחורה.
פסח שמח לכולם.

IMG_0088

Finally I found a way to update again. I know there is a lot to update. in the meantime here is the most recent story from my amazing trip to Sicily.
Happy Pesach to all

 

 

נובמבר

2012

November

 

 

ב-30 לנובמבר חגגנו להורי את יום הנישואין ה-60  שלהם. אחיותי הצעירות עשו מאמץ ניכר לשחזר את החופה המקורית בין אם מדובר בשמלה, בקישוטי השולחן ומה עוד, והתפקיד שלי התמקד במתוקים החל מעוגת החתונה, דרך כיבודים מתוקים וכלה במארז קטן ואישי עם עוגיות שוויצריות מסורתיות, לפי בקשתה המפורשת של אמא.
הארוע התקיים בבית ההארחה בפוריה והיה מרגש כל כך. רק חבל שחלק קטן מבני המשפחה לא הצליח לחזור מחו"ל כדי לקחת חלק בארוע הנפלא והמקרב הזה.
צילומים נוספים  מהארוע ((מצגת קטנה ולא מעיקה)  אפשר לראות כאן

 


 

On November 30 2012, We celebrated my parents 60th wedding anniversary . While my younger sisters made ​​an effort to restore the original event whether it is the  dress, table decorations and more, my role focused on the dessert - The wedding cake, to sweet treat,  and to Mom's request  a boxes of traditional Swiss cookies, as a give away.
The event that was held at the Poria guesthouse over looking the lake of Galilee, was very emotional.  Just a shame that a few family were unable to return from abroad participate in this wonderful event.
More photos (carefully chosen slide show) can be viewed here

 
 

ב-20 לנובמבר תתקיים בפעם הראשונה בישראל
 אליפות ישראל בקינוחים.
הקונדיטורים המוכשרים שעברו את כל המיונים והגיעו לישורת האחרונה יתחרו על התואר אלוף ישראל בקינוחים. את המתחרים ישפטו מיקי שמו ועוד שני קונדיטורים בינלאומיים, אחד ומצרפת והשני מבלגיה. המנצח ייצג את ישראל במוקדות אליפות העולם בצרפת.
התחרות מתקיימת במסגרת הכנס המקצועי הראשון לקונדיטורים בארץ. וכל זה בתוך תערוכת ישראפוד השנתית.
אותי אישית זה ממש מרגש.

home

The first Israeli Dessert Championship will place in Tel Aviv, November 20th.
The talented pasrty artists past all the screaning and are ready to compete on the title Ïsrael's Dessedt Champion 2012. The winner will represent Israel in the pre-world Olympics in France in 2013.
The competition will be one of the venues within the Professional Pastry and Bakery convention, also held for the first time., I am very excitef.

       
 

את הכנס מפיק "מנטקה" אתר הקונדיטוריה של ישראל שאחראי על התכנים של הכנס. מי שעדיין לא מכיר את האתר - מאד מומלץ למקצוענים וחובבים כאחד.

ואם כבר הזכרנו את מנטקה, זו הזדמנות טובה לספר שלפני קצת יותר משנה הצטרפתי לצוות מערכת מנטקה, ראו כאן את רשימת הפוסטים/כתבות שלי באתר.

The convention is being produced by MANTEKA the Israeli pastry and bakery portal that is in charce of the content of the event.

This is also a good opportunity to tell you that I joined the Manteka editorial team over a year ago, and links to my postsqarticle in Manteka can be found here.

סדנת עוגות הויטרינה בחנות בלאק אנד וייט בעפולה עברה בהצלחה מרובה וסדנה נוספת תתקיים ביום רביעי ה-14 לנובמבר. אל תגידו שלא ידעתם פרטים נוספים על סדנה זו אפשר לראות כאן


 

The retro fancy cakes class in Afula was a success and another class will be held on November 14th afternoon. Here is a see more details about this class here

 

Photo: ‎סדנה מדהימההה עם יהודית זר אביב. ועדן אלקובי בבלאק אנד וואיט תודה רבה‎
   

 

 

אוקטובר

2012

October

 

הצפון מתעורר, שלום עפולה סדנת פרחי הסוכר הראשונה בעפולה עברה בהצלחה בחנות שף סטור באיזור התעשיה. בתחילת נובמבר תתקיים סדנת עוגות ויטרינה בחנות בלק אנד וויט - גם היא בעפולה.
ובינתיים, סוף סוף יצאה לאור בדפוס חברת פרחי הסוכר הראשונה שלי. ניתן לרכוש אותה במותק בוטיק סוכר בתל אביב, וביצירות מתוקות בתל מונד. חנויות נוספות יפורסמו בקרוב. 


  The north is waking up and for the first time I taught my sugar flowers class at the Chef Store in Afula. At the begining of November I will teach Classic showcase cakes at the Black & White Store, aslo in Afula.

And in the meantine, my first sugar flowers booklet is published and is being sold at Motek Boutique Sucar in Tel Aviv, as well as st Sweet Creations in Tel Mond. More locations will be published soon

 

ספטמבר

2012

September

 יעודכן בקרוב עם צילומים וסיפורים מההשלמות המדהימה בארצות הברית

אוגוסט

2012

August

 

עילי ויותם המתוקים שלנו גדלים ופורחים. וסבתא/ננה מילי מתבגרת ושומרת על חוש הומור גם בגיל 96. אני מעריצה את האישה הזו.


 

Our sweet Elay and Yotam are growing, and Nana Milly does too. Yet she keeps a wonderful sense of humor despite her 96 years. and

די ציפיתי לשקט של אוגוסט - יש לי כל כך הרבה פיגורים, אבל השנה חודש אוגוסט היה עמוס בפעילות סדנאות ואף זכיתי להעביר סדנה פרטית בעיצומו של צום הרמדאן לאישה מיוחדת ומוכשרת שהיה חוויה עבורי לא פחות מאשר עבורה. תודה סמירה

 


 

I was looking forward to AUgust that is usually quiet , I planned to take care of my unbelievable backlog, but it was very active this year. One of my activities allowed me to meet a very special lady who lives in Jaffa. It was an experiemce for me as much as it was for her. Thank you Samira

 

את נעל הסוכר המדהימה הזו הכינה ליאורה קוטנר המוכשרת. ולמה אני מציינת זאת? משום שליאורה הכינה את הנעל בעזרת חותמת הסיליקון שלי שנקראת ספירלי.


 

This wonderful Cinderella Sugar slipper was made by the talented Liora Kutner using my spiral silicon mold.

יולי

2012

July

 

כן אני יודעת שיש לי חובות עוד מנובמבר. לאט לאט הכל יגיע.

 

חברים שלי חגגו יחד מסיבת יום הולדת חמישים בסוף יולי. זו היתה הזדמנות מצויינת לבדוק שימושים נוספים לתבניות הסיליקון החדשות שלי. הפעם השתמשתי בספירלי, ביהלומים (עדיין בעבודה), ובתחרה קשתות (עבור האותיות).לחצו על התמונה להגדלה וצפיה בצילומים נוספים.


 

Friends of mine celebrated their 50th birthday at the end of July. This gave me the opportunity to use my new silicon moulds. I used the spiral, the Gems(still at work) and the arch lace.

Click trhe photo for more images

 
Maamoul Assortment

לאור הביקוש תתקיים ב-8 לאוגוסט סדנת מקרונים נוספת. בנוסף מתוכננות עוד סדנאות פרחים, ובצק רבוך, מעמולים וקאפ קייקס,
פרטים בלוח הסדמאות כאן

 

יוני

2012

June

 

כן אני יודעת שיש לי חובות עוד מנובמבר. לאט לאט הכל יגיע.

 

בתקופה האחרונה הייתי עסוקה בפיתוח קו מוצרים חדש בתחום תבניות הסיליקון. היום יצא קו המוצרים החדש לאויר העולם.
הוא כולל 9 תבניות מותאמות לעבודה עם משיכת סוכר ופותח בשיתוף פעולה עם אמנית הסוכר גב' ליאורה קוטנר 
לחצו על התמונה לצפיה במוצרים החדשים.

 

NEW!!! 9 Specially designed Veiners for pulled sugar developed in collaboration the sugar artist Mrs. Liora Kutner. Click the picture to view the new products

 


DSCF5450-מוקטן

 

 

חבצלות וסחלבים -חדש ב-23 וב-30 ליולי תתקיים סדנה חדשה בה נשלב פרחים פופולריים משתי סדנאות קיימות.שני זני סחלבים ושושן צחור. 
הסדנה אצל אודליה ברעננה - הרשמה ב054-5904774
פרטים נוספים כאן

IMGP1921-1

לבקשת הקהל , תתקיימנה בחודש יולי שתי סדנאות בנות מפגש בודד.
ב-12 ביולי תתקיים סדנת עיצוב במרציפן, וב-18 ליולי תתקיים סדנת מקרונים.
בנוסף מתוכננות עוד סדנאות פרחים, ובצק רבוך  ביולי ואוגוסט,
פרטים בלוח הסדמאות כאן 

מאי

2012

May

 

כן אני יודעת שיש לי חובות עוד מנובמבר. לאט לאט הכל יגיע.

  

אפריל

2012

April

 

 כן אני יודעת שיש לי חובות עוד מנובמבר. לאט לאט הכל יגיע.

April 28th, 2012

 

לפני חודש תמרי שלי טסה לטיול הגדול שלה בדרום אמריקה.
בחיים לא הייתי חושבת להכין עוגה כל כך צבעונית אלמלא חברה שבקשה את עזרתי בענין. 
אבל זה נראה כמו רעיון טוב לעוגת הפרידה של תמר לפני הטיול  וכן היא הופתעה עם החיתוך,  והעוגה באופן מפתיע היתה טעימה אפילו לי.
לחצו על התמונה לצפיה בכל התהליך

tamar-24

This time I managed to surprise myself. I would never make such a colorful cake if it wasn't for a friend who needed help in making something similar. Yet It seemed the perfect thing for Tamar's farewell cake on her long trip to South America, And yes she was surprised, and yes everyone loved it. myself included.
Click the photo to view the whole thng form A-Z

 

April 25th, 2012

יום הזכרון לחללי מלחמות ישראל שוב חשבתי עליה, על דודה אסתר שלי 

 
קראו עוד כאו

April 12th, 2012

 חוב ישן שלי עוד מנובמבר 2011.  סוף סוף  העליתי את הסיפור והתמונות של הסיור הקולינרי שקיימנו בנובמבר. טוב מאוחר מלעולם לאב-10 לנובמבר 2011 יצאנו לסיור קונדיטוריות בצפון. הגיעו אנשים מנתיבות שבדרום ועד מצפה הושעיה, וקרית ביאליק בצפון. שמחתי להכיר אנשים חדשים ולפגוש שוב חברים ותיקים.. ותיקים
לחצו על התמונה לסיפור המלא וצילומים
דודו אוטמזגין 22

On November 10th, 2011 we took a culinary trip to the northern part of Israel.

It was fun to meet new friend from all over and see old friends again.
Click the oicture for full story anf pictires

 

לקראת פסח שיחקתי קצת עם ניירות אפיה מדוגמים שמיועדים במקור לעיטור בצקי דקורציה כמו למשל בלילות ג'וקונד בהם מעטרים שוליים של עוגות מוס ועוגות גבינה. מסתבר שזה עובד גם על מרנג.. לחצו על התמונה לצפיה בצילומים נוספים ובמתכון מלא ומפורט

 

   

  

מרץ

2012

March

 

March 4th, 2012

 

ועוד בענין מותק. לפני כמה ימים הגיע חבילת הפתעות חדשה שעזרה לי לשדרג משמעותית את העובדה עם פרחי סוכר בכלל ועם ורדים בפרט קראו עוד כאן

DT motek

   

IMG_0062

 

       

March 1st, 2012

 

אני מודעת לזה שיש לי עדיין חובות מינואר, ואמלא אותן בקרוב מאד. בינתיים חג פורים בפתח וצוות מעצבות מותק בוטיק סוכר נרתמה ליצירתיות במשהו שחשבנו שכבר אין מה לחדש בו. אז תתפלאו - דוקא יש. קראו עוד כאן

DT motek

 

   

IMG_0032

 

       

 

     

. פוסטים קודמים תוכלו למצא כאן

. Earlier posts can be found here

 

דף ראשי  חדשות News 


Powered by Logate Technologies   נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות
חנות וירטואלית  קידום אתרים  אחסון אתרים